UPOZORNĚNÍ

Nacházíte se na neaktuálních stránkách Psychiatrické nemocnice Horní Beřkovice. Tato verze stránek bude nejpozději do 31. 3. 2018 vypnuta.

Nová aktuální verze je k dispozici zde.

 

NÁVŠTĚVNÍ HODINY PNHoB

10:00 – 12:00 a 14.00 – 16.00

Výše uvedené návštěvní hodiny jsou doporučené s ohledem na probíhající léčebný režim a terapii.


Upřesnění - Výňatek z vnitřního řádu PNHoB

Návštěvy k pacientům jsou doporučeny denně v dobu výše uvedenou. Návštěvám jsou vyhrazeny návštěvní místnosti na jednotlivých odděleních, kavárna nebo park nemocnice. Vstup na pokoje pacientů (k lůžku pacienta) u pacientů, kteří mají vážné zdravotní problémy, povoluje primář oddělení, ošetřující lékař, žurnální lékař (v době pracovního klidu) či ošetřovatelský personál. Dětem do 14 let věku nejsou návštěvy u lůžka pacientů povoleny. Ošetřující lékař může návštěvu ukončit, pokud zjistí, že narušuje léčebný režim navštíveného pacienta nebo dalších pacientů. U ležících pacientů může ošetřující lékař též podle povahy onemocnění a zdravotního stavu pacienta předem vymezit délku a počet návštěv. V případě pochybností o totožnosti návštěvy, je ošetřovatelský personál oprávněn požádat návštěvu o předložení osobního dokladu nebo návštěvu identifikuje sám pacient. 

logo ustecky kraj logo MZCR logo EU
logo IOP sm  osa partner    

hr big


Projekt je financován z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

Veškeré informace o tomto projektu naleznete zde.

Google+

Psychiatrická nemocnice Horní Beřkovice, Podřipská 1, 411 85 Horní Beřkovice, IČ 00673552, DIČ CZ 00673552 | Login