UPOZORNĚNÍ

Nacházíte se na neaktuálních stránkách Psychiatrické nemocnice Horní Beřkovice. Tato verze stránek bude nejpozději do 31. 3. 2018 vypnuta.

Nová aktuální verze je k dispozici zde.

 

Oslava 120 let od založení PL Horní Beřkovice

Zaměstnanci a pacienti PL, pozvaní hosté i veřejnost slavili 17. - 18. června významné jubileum. Psychiatrická léčebna, původně Královský český zemský filiální ústav pro choromyslné v Horních Beřkovicích, se v letošním roce dožívá 120 let. A jelikož se jedná o výjimečné „narozeniny“, také jejich oslava byla mimořádná. Páteční dopoledne se za účasti pozvaných hostů z Ministerstva zdravotnictví, Ústeckého kraje, zdravotních pojišťoven a dalších partnerů odehrála první část oslav. V nablýskaném Multifunkčním centru na návštěvníky čekal pěvecký sbor Chrapot, scénka o vzniku léčebny v podání DS Scéna či výstava dokumentů a fotografií z historie léčebny. V odpoledních a večerních hodinách se za krásného počasí na Babišti uskutečnily vepřové hody a taneční zábava s kapelou Komplett. Program oslav završil sobotní dvojkoncert Marcely Holanové a Xaviera Baumaxy.

Veškeré informace o probělé oslavě naleznete na stránkách našeho multifunkčního centra (pro více informací o projektu multifunkčního centra viz odkaz).


Fotografie z oslavy

 

logo ustecky kraj logo MZCR logo EU
logo IOP sm  osa partner    

hr big


Projekt je financován z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

Veškeré informace o tomto projektu naleznete zde.

Google+

Psychiatrická nemocnice Horní Beřkovice, Podřipská 1, 411 85 Horní Beřkovice, IČ 00673552, DIČ CZ 00673552 | Login