UPOZORNĚNÍ

Nacházíte se na neaktuálních stránkách Psychiatrické nemocnice Horní Beřkovice. Tato verze stránek bude nejpozději do 31. 3. 2018 vypnuta.

Nová aktuální verze je k dispozici zde.

 

DEN NE!ZÁVISLOSTI 2017

Vážení abstinující absolventi léčby závislostí v PNHoB,

dovolujeme si vás pozvat na VII. ročník beřkovického Dne NE!závislosti dne 3. 6. 2017, setkání věnované abstinujícím absolventům léčby závislostí v naší nemocnici.

Z organizačních důvodů vás laskavě prosíme potvrdit vaší případnou účast e-mailem na e-mail den.nezavislosti@pnhberkovice.cz, nebo na kontaktech primáře oddělení léčby závilostí MUDr. Bohuslava Plachého, Psychiatrická nemocnice Horní Beřkovice, Podřipská 1, 41185 Horní Beřkovice, tel.: 416 808 111.

Více informací na našem webu.

Trpí někdo z vašich blízkých duševním onemocněním?

Chcete se dozvědět víc o jeho nemoci a možnostech jak mu pomoct?

PNHoB 80 x 80

Psychiatrická nemocnice Horní Beřkovice - primariát následné péče vás zve na seminář pro rodiny a přátelé duševně nemocných

„Vážně duševně nemocný v rodině"

v pátek 4.11.2016 od 14.00 hod v prostorech „Multicentra" Psychiatrické nemocnice Horní Beřkovice.

Seminář bude zaměřen na možnosti přístupu k duševně nemocnému v rodině, porozumění projevům nemoci a na možnosti jak podpořit zotavení z nemoci.

SRDEČNĚ VÁS ZVEME NA BEŘKOVICKÝ PODZIM 2015

Multižánrový kulturní a vzdělávací festival Beřkovický podzim 2015 je pravidelně pořádán Psychiatrickou nemocnicí Horní Beřkovice jako "týden duševního zdraví". Pestrá paleta aktivit a přátelská atmosféra regionální akce oslovují jak příjemce z PNHoB, tak školy a veřejnost z celého kraje.

Kromě přednášek, terapií a promítání filmů mohou návštěvníci vidět a slyšet Greenhorns, Magdu Malou, Ivana Mládka, Václava Neckáře a Divadelní společnost Artur s představením Svaté neřesti.

Festival se koná v multifunkčním centru v srdci naší nemocnice ve dnech 12. - 16. 10. 2015.

Pro více informací klikněte přejděte na naše stránky Multifunkčního centra Horní Beřkovice.

berkovicky podzim 2015

PROJEKT PNHoB "CENTRUM KOMPLEXNÍ REHABILITACE"

Psychiatrická nemocnice Horní Beřkovice realizuje projekt s názvem

CENTRUM KOMPLEXNÍ REHABILITACE.

Pro kompletní informace o projektu klikněte zde.
 
logo ckr web

SRDEČNĚ VÁS ZVEME NA BEŘKOVICKÉ JARO 2015

Multižánrový kulturní a vzdělávací festival Beřkovické jaro 2015 je pravidelně pořádán Psychiatrickou nemocnicí Horní Beřkovice jako "týden duševního zdraví". Pestrá paleta aktivit a přátelská atmosféra regionální akce oslovují jak příjemce z PNHoB, tak školy a veřejnost z celého kraje.

Kromě přednášek, terapií a promítání filmů mohou návštěvníci vidět a slyšet tyto interprety: Keks, Jana Kratochvílová, Jakub Smolík, Lucie Revival, DS Háta - Vztahy na úrovni

Festival se koná v multifunkčním centru v srdci nemocnice ve dnech 13. - 17. 04. 2015.

SRDEČNĚ VÁS ZVEME NA BEŘKOVICKÝ PODZIM 2014

Multižánrový kulturní a vzdělávací festival Beřkovický podzim 2014 je pravidelně pořádán Psychiatrickou nemocnicí Horní Beřkovice jako "týden duševního zdraví". Pestrá paleta aktivit a přátelská atmosféra regionální akce oslovují jak příjemce z PNHoB, tak školy a veřejnost z celého kraje.

Kromě přednášek, terapií a promítání filmů mohou návštěvníci vidět a slyšet tyto interprety: Jitka Zelenková, Fešáci, Schodiště, Aleš Háma & Stigma kreténa, DS Artur - Můžu k tobě?.

Festival se koná v multifunkčním centru v srdci nemocnice ve dnech 13. - 17. 10. 2014.

AKTUÁLNÍ ČÍSLO ČASOPISU OČIMA PACIENTŮ

Nemocniční časopis Očima pacientů vychází již v devátém vydání, přejeme příjemné počtení.

Více informací o časopisu zde.

DEN NE!ZÁVISLOSTI 2014

V prostorách naší Psychiatrické nemocnice se bude konat již tradiční Den NE!závislosti

I v roce 2014 jsme pro Vás přichystali další ročník setkání abstinujících absolventů léčby závislostí v naší Psychiatrické nemocnici, tzv. Beřkovického dne NE!závislosti. Kompletní informace o této akci naleznete na stránkách našeho Multifunkčního centra, viz www.centrumberkovice.cz

icon Den NE!závislosti 2014 - program (509.3 kB)

SRDEČNĚ VÁS ZVEME NA BEŘKOVICKÉ JARO 2014

Multižánrový kulturní a vzdělávací festival Beřkovické jaro 2014 je pravidelně pořádán Psychiatrickou nemocnicí Horní Beřkovice jako "týden duševního zdraví". Pestrá paleta aktivit a přátelská atmosféra regionální akce oslovují jak příjemce z PNHoB, tak školy a veřejnost z celého kraje.

Kromě přednášek, terapií a promítání filmů mohou návštěvníci vidět a slyšet Martina Písaříka - Akustik, Divadelní společnost Hátu - hra Tři muží v nesnázích,  skupoinu Yo Yo Band, zpěvačku Martu Kubišovou či Roberta Křesťana a Druhou trávu.

Festival se koná v multifunkčním centru v srdci nemocnice ve dnech 14. - 18. 04. 2014.

VÁNOČNÍ PRODEJ

PRACOVNÍ TERAPEUTI A PACIENTI SI VÁS DOVOLUJÍ POZVAT NA TRADIČNÍ PRODEJ VÝROBKŮ PACIENTŮ. Prodej se uskuteční v dílnách CENTRÁLNÍ TERAPIE od 12. – 13.12. a 16.12., v čase: 7.00 – 11.30 a 12.00 – 15.00.

SRDEČNĚ VÁS ZVEME NA BEŘKOVICKÝ PODZIM 2013

Multižánrový kulturní a vzdělávací festival Beřkovický podzim 2013 je pravidelně pořádán Psychiatrickou nemocnicí Horní Beřkovice jako "týden duševního zdraví". Pestrá paleta aktivit a přátelská atmosféra regionální akce oslovují jak příjemce z PNHoB, tak školy a veřejnost z celého kraje.

Kromě přednášek, terapií a promítání filmů mohou návštěvníci vidět a slyšet Heidi Janků, skupinu Brutus, Tomáše Linku - přímá linka, Divadelní společnost Hátu - Rozmarný duch.

Festival se koná v multifunkčním centru v srdci naší nemocnice ve dnech 14. - 18. 10. 2013.

Pro více informací klikněte na banner.

NÁŠ NOVÝ NÁZEV

Od 1.8.2014 nabývá platnost nová zřizovací listina Ministerstva zdravotnictví ČR. Náš název se tak mění na Psychiatrická nemocnice Horní Beřkovice.

Den NEzávislosti - ROČNÍK 2013

Vážení abstinující absolventi léčby závislostí v PLHoB,

připravujeme pro Vás již 3. ročník Beřkovického dne NEzávislosti. Konat se bude v prostorách léčebny, tradičně v první červnovou sobotu, 1. 6. 2013 od 13:15 hodin. Aktuální informace i podrobnější program bude možné najít na našich webových stránkách.

Přijďte s námi oslavit Vaši úspěšnou abstinenci, v přátelském duchu probrat Vaše úspěchy i případné potíže, s nimiž se potýkáte. Rádi Vás i s Vašimi blízkými na Beřkovickém dni NEzávislosti 2013 přivítáme!

Z organizačních důvodů Vás laskavě prosíme potvrdit Vaší účast, nejpozději do 5. května 2013, na email den.nezavislosti@plhberkovice.cz. Více na stránkách našeho multifunkčního centra.

icon Den NEzávislosti 2013 - pozvánka (175.58 kB)

icon Den NEzávislosti 2013 - program (1.94 MB)

SRDEČNĚ VÁS ZVEME NA BEŘKOVICKÉ JARO 2013

Multižánrový kulturní a vzdělávací festival Beřkovické jaro 2013 je pravidelně pořádán PL Horní Beřkovice jako "týden duševního zdraví". Pestrá paleta aktivit a přátelská atmosféra regionální akce oslovují jak příjemce z PLHoB, tak školy a veřejnost z celého kraje.

Kromě přednášek, terapií a promítání filmů mohou návštěvníci vidět a slyšet Xindla X, Keks, Slávka Janouška, Leonu Machálkovou a Divadelní společnost Hátu - hra Klíče na neděli.

Festival se koná v multifunkčním centru v srdci léčebny ve dnech 15. - 19. 04. 2013.

 

Vážení návštěvníci,

dovolujeme si nabídnout vánoční prodej výrobků , více icon Vánoční prodej 2012.

Vaši pracovní terapeuti a pacienti

SRDEČNĚ VÁS ZVEME NA BEŘKOVICKÝ PODZIM 2012

Multižánrový kulturní a vzdělávací festival Beřkovický podzim 2012 je pravidelně pořádán PL Horní Beřkovice jako "týden duševního zdraví". Pestrá paleta aktivit a přátelská atmosféra regionální akce oslovují jak příjemce z PLHoB, tak školy a veřejnost z celého kraje.

Kromě přednášek, terapií a promítání filmů mohou návštěvníci vidět a slyšet Lenka Dusilová, Vega, DS Háta - Prolhaná Ketty, Kamelot, Schovanky.

Festival se koná v multifunkčním centru v srdci léčebny ve dnech 8. - 12. 10. 2012.

Pro více informací klikněte na banner.

ODBORNÁ PRAXE V PSYCHOLOGII

Na úseku klinické psychologie umožňujeme absolvování odborné praxe pro:

  • studenty jednooborové psychologie
  • psychology zařazené do předatestační přípravy
  • studenty adiktologie v magisterském studijním programu

Kontaktní osoby:

BEŘKOVICKÝ DEN NEZÁVISLOSTI 2012

Dne 02.06.2012 byla v naší léčebně uspořádána již tradiční akce, a to druhý ročník Dne NEzávislosti. Článek a fotografie z této akce je možné si prohlédnout zde

REAKREDITACE 2012

Psychiatrická léčebna Horní Beřkovice dne 15.05.2012 obstála v reakreditačním řízení a byl ji opětovně udělen prestižní certifikát Spojené akreditační komise, o.p.s.

POZVÁNKA NA DEN NEZÁVISLOSTI 2012

V prostorách naší léčebny se koná již tradiční Den NEzávislosti 2012, srdečně zveme všechny zájemce! Více informací ZDE.

SRDEČNĚ VÁS ZVEME NA BEŘKOVICKÉ JARO 2012

Multižánrový kulturní a vzdělávací festival Beřkovické jaro 2012 je pravidelně pořádán PL Horní Beřkovice jako "týden duševního zdraví". Pestrá paleta aktivit a přátelská atmosféra regionální akce oslovují jak příjemce z PLHoB, tak školy a veřejnost z celého kraje.

Kromě přednášek, terapií a promítání filmů mohou návštěvníci vidět a slyšet Báru Basikovou, Olgu Lounovou, Spirituál kvintet, Uraggan Andrew & Reggae orthodox a divadelní hru Básník a kočka.

Festival se koná v multifunkčním centru v srdci léčebny ve dnech 16. - 20. 04. 2012.

POZVÁNKA NA VELIKONOČNÍ PRODEJ

Srdečně vás zveme na "Velikonoční prodej“ v dílnách centrální terapie - vedle kiosku.

Otevřeno máme od úterý 20.3. do čtvrtka 22.3., v čase 7.00 - 11.30, 12.00 - 15.00 můžete si zde koupit výrobky, které vyrábějí pacienti během pracovní terapie. Na vaši návštěvu se těší tým pracovních terapeutů.

AKTUÁLNÍ ČÍSLO ČASOPISU OČIMA PACIENTŮ

Léčebenský časopis Očima pacientů vychází již v šestém vydání, přejeme příjemné počtení.

Více informací o časopisu zde.

REKONSTRUKCE LÉČEBENSKÉ PRÁDELNY 2011

V listopadu 2011 byla slavnostně otevřena nově zrekonstruovaná prádelna Psychiatrické léčebny v Horních Beřkovicích. V současné době se jedná o nejmodernější prádelnu v České republice, se špičkovým vybavením. Informace a video z otevření zde.

Projekt je financován z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

Veškeré informace o tomto projektu naleznete zde.

SRDEČNĚ VÁS ZVEME NA BEŘKOVICKÝ PODZIM 2011

Multižánrový kulturní a vzdělávací festival Beřkovický podzim 2011 je pravidelně pořádán PL Horní Beřkovice jako "týden duševního zdraví". Pestrá paleta aktivit a přátelská atmosféra regionální akce oslovují jak příjemce z PLHoB, tak školy a veřejnost z celého kraje. Kromě přednášek, terapií a promítání filmů mohou návštěvníci vidět a slyšet Leonu Machálkovou, Ready Kirken, Znouzectnost, Samsona Lenka, Lužáček či divadelní společnost Háta s francouzskou komedií „Když ty, tak já taky, miláčku“.

Festival se koná v multifunkčním centru v srdci léčebny ve dnech 10. – 14.10.2011.

Oslava 120 let od založení PL Horní Beřkovice

Zaměstnanci a pacienti PL, pozvaní hosté i veřejnost slavili 17. - 18. června významné jubileum. Psychiatrická léčebna, původně Královský český zemský filiální ústav pro choromyslné v Horních Beřkovicích, se v letošním roce dožívá 120 let. A jelikož se jedná o výjimečné „narozeniny“, také jejich oslava byla mimořádná. Páteční dopoledne se za účasti pozvaných hostů z Ministerstva zdravotnictví, Ústeckého kraje, zdravotních pojišťoven a dalších partnerů odehrála první část oslav. V nablýskaném Multifunkčním centru na návštěvníky čekal pěvecký sbor Chrapot, scénka o vzniku léčebny v podání DS Scéna či výstava dokumentů a fotografií z historie léčebny. V odpoledních a večerních hodinách se za krásného počasí na Babišti uskutečnily vepřové hody a taneční zábava s kapelou Komplett. Program oslav završil sobotní dvojkoncert Marcely Holanové a Xaviera Baumaxy.

Veškeré informace o probělé oslavě naleznete na stránkách našeho multifunkčního centra (pro více informací o projektu multifunkčního centra viz odkaz).

Zobrazit fotografie z oslavy

VZDĚLÁVACÍ KONFERENCE PRO NELÉKAŘE

Všechny zájemce zveme na vzdělávací konferenci pro nelékařský zdravotnický personál, téma:

Různé aspekty kognitivních poruch seniorů v procesu ošetřovatelské péče.
Historie a realizace ošetřovatelského procesu
.

Nové stránky Psychiatrické léčebny Horní Beřkovice

K příležitosti oslav 120. výročí založení Psychiatrické léčebny v Horních Beřkovicích jsme pro Vás připravili zcela nové webové stránky s řadou užitečných funkcí. Doufáme, že zde naleznete všechny potřebné informace. Rovněž uvítáme každý Váš podnět ke zlepšení. Vítáme Vás!

logo ustecky kraj logo MZCR logo EU
logo IOP sm  osa partner    

hr big


Projekt je financován z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

Veškeré informace o tomto projektu naleznete zde.

Google+

Psychiatrická nemocnice Horní Beřkovice, Podřipská 1, 411 85 Horní Beřkovice, IČ 00673552, DIČ CZ 00673552 | Login